EN GEYİK DAKİKALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EN GEYİK DAKİKALAR

Suratın gülümsesin:D

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doktor balıklar çalındı

YazarMesaj
BEN TENNYSON
Admin
Admin
BEN TENNYSON

Ruh Hali : Doktor balıklar çalındı 1124
Takımınız : Doktor balıklar çalındı 1447
Ülke : Doktor balıklar çalındı Trrp2
Rep :
Doktor balıklar çalındı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Doktor balıklar çalındı Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Doktor balıklar çalındı 974186jmi8jwbj5x

Doktor balıklar çalındı Empty
MesajKonu: Doktor balıklar çalındı   Doktor balıklar çalındı Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 4:23 pm

Japonlar balıklarımızı çaldı

hurriyet.com.tr
Başta sedef hastalığı olmak üzere birçok cilt sorununa çare olan "doktor balıklar" son olarak Japonlar tarafından çalındı.

Doktor balıklar çalındı...
Yurtdışına çıkarılması yasak olan balıkları ilk önce Almanlar tarafından kaçırılmıştı. Daha sonra "doktor balıklar" İsveç, Singapur, Japonya ve Çin'e ilegal yollardan ***ürüldü.
Ciltlerinin güzelleşeceğini düşünen Japonlar çalışan balıklardan oluşturulan kaplıcalara yoğun ilgi gösteriyor. Japonya'da kaplıca ve spa turizminin önemli bir unsunu haline gelen "doktor balıklar"ın bulunduğu kaplıcalara akın eden Japon halkı hasta olmasalarda sadece cilt güzelliği yaptırmak için "doktor balık masajına" gidiyor.
40 dakikalık masaj 20 dolar
Singapurluların yoğun ilgi gösterdiği balıkların 40 dakika için yaptığı masajın fiyatı 20 dolar. Singapurlu kadınlar da cilt güzelleştirici olarak "doktor balıklara" başvuruyor.
Kangal Balıklı Kaplıca
Tedavi özelliği itibarıyla dünyada bir benzerini bulmanın mümkün olmadığı Kangal Balıklı Kaplıca, tıbbi bir mucizeyi "sedef hastalığını tedavi ederek" gösteriyor. 36-37 derece sıcaklıktaki kaplıca suyunda bulunan balıkların mucizevi bir şekilde tedavi yöntemi uygulaması, bu kaplıcanın ününü ve özelliğini daha da artırıyor. Çünkü, modern tıptan şimdiye kadar fayda görmeyen cilt hastaları için son umut kaynağı oluyor.
Cilt hastalıklarına çare
Tahriş olmuş durumdaki veya herhangi bir enfeksiyondan oluşmuş cilt dokusundaki yaralar, egzama, cerahatli sivilceler ve tıpta tedavisinin imkansız olduğu bilinen "sedef" hastalığı gibi cilt hastalıkları, 2- 10 cm'lik Cyprinide (Sazangiller) familyasından Cyprinion Macrostamus (Beni Balığı) ve Garra Rufa (Yağlı Balık) türündeki balıklar tarafından iyileştiriliyor.

Doktor balıklar çalındı 00252566Doktor balıklar çalındı Japonlar-baliklarimizi-Caldi
http://www.ben10cular.eniyiforum.net

Doktor balıklar çalındı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-